Вівторок, 23.04.2019, 17:04
Вітаю Вас Гість | RSS

Остап'євська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Педагогічна преса

Про навчальний заклад

Життєві дороги від школи ведуться

Повна назва школи: Остап’євська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області

Адреса: 38354, Полтавська обл., Великобагачанський р-н, с. Остапє,         вул. Шкільна, б. 1

Організаційно – правова форма: комунальна організація                  (установа, заклад)

Засновник:  Великобагачанська  районна  рада

Керівник:  Демяненко  Наталія Борисівна

Загальні відомості про заклад:

Поштова адреса: 38354, Полтавська обл., Великобагачанський р-н,               с. Остапє, вул. Шкільна, б. 1.

Телефон (05345)993326, е – mail: ostapschool@ukr.net

Код ЄДРПОУ 23544688

Статут Остап’євської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, затверджений рішенням десятої сесії Великобагачанської  районної ради шостого скликання від 30 грудня 2011 року.

Ліцензія: (серія АА №217507, видана Полтавською обласною державною адміністрацією 15.10.2001 року)

Ідентифікаційний код 23544688

Мова навчання -українська

Кількість учнів- 70

Кількість вчителів -16

Будівля школи є спільною власністю територіальних громад   Великобагачанської районної ради Полтавської області. Приміщення здане в експлуатацію у грудні 1974 року.

Проектна потужність- 480 учнів.

Загальна площа всіх приміщень- 3400 кв.м.  Всього  навчальних кабінетів 15, є бібліотека, комп’ютерний клас на 11 робочих місць, підключений до мережі Інтернет, спортивна зала, майстерня, їдальня на 90 місць. У школі діє історико – краєзнавчий музей (свідоцтво №17-196 від 25.10.2012р.) та етнографічна кімната «Світлиця». Частину шкільних приміщень передано дошкільному навчальному закладу «Ромашка».

Відомості про адміністрацію:

директор школи - Дем’яненко  Наталія Борисівна, освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання «старший учитель», стаж педагогічної роботи - 27 років, на посаді директора школи – з 2009 року;

заступник директора з НВР - Антоненко Надія Іванівна, освіта вища, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, стаж педагогічної роботи - 37 років, на посаді заступника – з 2009 року;

заступник директора з ВР - Кукленко Оксана Миколаївна, освіта вища, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має звання «старший учитель», стаж педагогічної роботи -22 роки, на посаді заступника – з 2009 року.

Кадрове забезпечення

1.Всього педагогічних працівників: 16

- з них жінок - 11

- чоловіків - 5

- пенсіонерів - 1

- сумісників - 2

- мають вищу освіту - 16

2. Атестаційні категорії:

- вища –4

- І категорія – 7

- ІІ категорія –3

- спеціаліст -2

Звання «старший вчитель» - 2.

Науково – методична, дослідницька робота педагогічних працівників

         Педагогічний колектив працює над проблемою «Розвиток творчої індивідуальності вчителя, підвищення результативності та якості навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій та елементів козацької педагогіки в системі особистісно зорієнтованого навчання і виховання».

         Педагоги школи активно застосовують інтерактивні, інформаційні, проектні, особистісно – орієнтовані технології, технологію розвитку критичного мислення та розвитку навичок читання, структурно - логічні схеми (СЛС) та ін. Досвід вчителя історії  та правознавства Кукленко О.М. з теми  «Використання  структурно – логічних схем на уроках історії» занесений до районної та обласної картотеки ППД. Вона бере участь у  проекті ПОІППО з теми «Освітнє краєзнавство і формування лідерської компетентності в сучасній школі».

         Про готовність учителів до інновацій свідчить участь у конкурсах         «Учитель року» (ВовкорізТ.П., Дзябенко С.В., Глущенко О.М.,           Макаренко І. М., Великий О.В., Дурицький С.П.),  «Класний керівник року»     (Кукленко О.М., Дем’яненко Н.Б., Койнаш Г.М.),  «Директор школи»               (Дем’яненко Н.Б.). Педагогічний колектив співпрацює з кафедрою екології Полтавського національного педуніверситету  ім.В.Г. Короленка. 

 Концепція розвитку навчального закладу 

         Концепція розвитку школи «Остап’євська ЗОШ І – ІІІ ступенів – громадсько активна школа (ГАШ)» розроблена на підставі сучасних нормативно- правових актів,  розрахована на 5 років,  схвалена педагогічною радою школи (протокол № 3 від 20.10.2011 року). Проект спрямований на формування єдиного поля співпраці педагогічного,  учнівського колективів школи з батьками і громадськістю на засадах єдності, наступності; створення інформаційного, освітнього, культурного середовища; інтеграції населення в добросусідську спільноту; покращення якості освіти , виховних впливів на молодь. У 10-11 класах запроваджено профільне навчання за біотехнологічним профілем .

       Школа бере участь  у регіональному  експерименті «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіа-освіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2013-2016 роки» згідно наказу Департаменту освіти  і науки Полтавської обласної держаної адміністрації № 110 від 22.03.2013 року «Про проведення дослідно  - експериментальної роботи «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіа-освіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області на 2013-2016 роки» та надання закладу статусу експериментального навчального закладу регіонального  рівня. Учні 10 класу вивчають факультативний курс «Медіакультура». Із 2014 року запроваджено інклюзивне навчання .

        Система виховної роботи Остап’євської ЗОШ І-ІІІ ступенів повністю відповідає «Основним орієнтирам виховання учнів». Педагогічний колектив ефективно працює за напрямом  «Впровадження елементів козацької педагогіки у виховну систему школи». Головний принцип самоврядування – впровадження кращих традицій козацтва в систему учнівського самоврядування та активна діяльність  Козацької республіки, основними завданнями якої є: діяти на основі кращих традицій козацької демократії; формувати в юних козаків чітке усвідомлення належності до української нації, української держави, виховувати патріотичні почуття; відроджувати та розвивати на засадах українського козацтва традиційні форми козацького самоврядування; вивчати історичне походження українського козацтва та виховувати повагу і любов до козацьких святинь і  відроджувати їх; навчати юних козаків проявляти ініціативність, самостійність в роботі учнівського козацького самоврядування; виховувати підростаюче покоління в дусі поваги до закону; відроджувати козацькі традиції краю, виховувати любов до рідної землі, де діти народилися та зростають; залучати юних козаків до занять мистецтвом, опановувати культурну спадщину рідного народу; сприяти проведенню заходів по охороні, захисту довкілля, розвитку навичок по благоустрою місць, де діти проживають та навчаються; підтримувати та пропагувати здоровий спосіб життя, фізичне та психологічне здоров’я дітей, заняття фізкультурою та спортом; виховувати повагу до державних символів та козацьких атрибутів.

          Школа співпрацює з Інститутом козацтва та   Окремим науково-освітнім центром Українського козацтва імені Г.Сковороди Харківського Національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди (ректор І.Ф.Прокопенко, директор інституту Бережна С.В.), а також із Козацькою державою Великосорочинської школи-інтернату, джурами Трудолюбівської та Комишнянської шкіл Миргородського району Полтавської області. Досвід  виховної роботи висвітлено у журналі  «Заступник директора школи»           № № 7, 9 за 2015 рік (авт. О.М.Кукленко) та у друкованому посібнику «Козацькому роду – немає переводу» № 1, 2, 3.

          Суспільний рейтинг школи визначається високими досягненнями школярів, оцінкою мешканців  села, рівнем задоволеності батьків і учнів якістю освітніх послуг, сформованою компетентністю й соціальною адаптацією випускників.

         Переможцями обласних олімпіад та конкурсів МАН були:  Легка Антоніна, Дурицький Петро,  Снігур Олександр, Максімова Тетяна, Гладкий Антон, Великий Євген.

         Результативність роботи закладу: випускники, які закінчили школу з відзнакою (кількість нагороджених золотою медаллю – 40,срібною медаллю -28 (дані з 1952 до 2016рр.)).

         Випускники школи, продовжуючи традиції навчального закладу, щороку вступають на навчання до Полтавського національного педагогічного університету     ім. В.Г. Короленка.  

 

Автор статті:

 

Дем’яненко Наталія Борисівна, директор Остап’євської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великобагачанської районної ради Полтавської області

22.09.2016                                  

Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz